ARAKAIN FANCLUBNews

Podzimní novinky 2010

16.09.2010

A184Po dlouhé době zdravíme všechny fanoušky kapely Arakain a přicházíme s podzimními novinkami:

  1. Do konce roku sleva 20% na veškeré zboží v oficiálním Arakain shopu – týká se nákupu jak na koncertě, tak přes internet. Netýká se poštovného a platí vždy do vyprodání zásob. U zboží, které bude případně v akci zlevněno o více než 20% se již další sleva neposkytuje.
  2. V druhé polovině října letošního roku chystáme 3. sraz fanclubu, tentokrát na Moravě! Datum a místo zveřejníme po podpisu smlouvy. Vše je rozjednáno s pořadatelem, pokud to klapne, potvrdíme 100% konání srazu během příštího týdne. Držte nám i vám pěsti :-)
  3. Jak jsme již informovali v níže uvedeném článku, vytvořili jsme pro vás na našem webu sekci "Vaše profily".
  4. Nemine vás vánoční soutěž :-)
  5. Byla nám nabídnuta spolupráce s RockOperou (projekty Oidipus Tyranus a Antigona), kterou jsme rádi přijali a vy na základě členské průkazky fanclubu dostanete na pokladně divadla slevu 20% ze vstupného na tato představení.

Podrobné informace k jednotlivým bodům zašleme vždy mailem a samozřejmě se je dočtete i na webových stránkách. Všechny tyto výhody se vztahují pouze na ty fanoušky, kteří mají zaplacený roční členský příspěvek fanclubu!!!

Ti, kteří doposud zaplaceno nemají a o členství stále stále stojí, mají poslední možnost uhradit příspěvek 100,- Kč na č. účtu 634839/0300 a to do 30.9.2010! Podrobnosti o platbě se dočtete pod nadpisem „Kolik vás to bude stát?“ v úvodním článku Fan Arakain, sekce „news“.

Poté vás (kteří o členství nemáte zájem) definitivně vyškrtneme z databáze fanclubu (nyní máte stále pouze pozastavený přístup na web) a adresáře v mailu.

Všichni věrní členové obdrží poštou nepřenosnou samolepku na členskou průkazku, aby se nedala zneužít, jelikož průkazku budete potřebovat jak na uplatnění slevy při nákupu v Arakain shopu, tak při zakoupení vstupenek na projekty RockOpery. Ti, kteří ještě průkazku nemají, obdrží ji spolu se samolepkou.

A kdy to všechno vypukne? Vše je nasměrováno na druhou polovinu října, kdy začíná podzimní koncertování skupiny Arakain. Přesný termín se dozvíte včas na webu.

Doufáme, že vás naše chystané podzimní novinky a výhody zaujaly, proto věříme, že nás zůstane ve fanclubu co nejvíce! Těšte na už nyní na jaro 2011, protože už teď připravujeme nejedno překvapení v souvislosti s novou deskou, jejíž vydání je připraveno na první polovinu března.

Děkujeme za vaší přízeň!
Marťaska & Ivča & Pavel a skupina Arakain

zpětTOPlist xhtml 1.0 strict | © ARAKAIN FANCLUB 2018 | design © Mirek Mach