ARAKAIN FANCLUBNews

Aktualizace: 30.12.2016

Šatlavafest 2011

16.08.2011 

A236Krátký rozhovor s Jirkou Urbanem a Honzou Toužimským ze Šatlavafestu, který proběhl 22.7.2011 uvidíte v sekci "videa" v našem videoplayeru.

Plasy 

Ještě jednou se vracíme na festival Czech Rock block 2011 do Plasů, tentokrát s fotkami od Rockmena. V sekci "galerie" si prohlédněte fotky z koncertu Arakainu, fotky nás - fanklubáckých Arakainích fanoušků :-), a také pár fotek ostatních účinkujících kapel od Řípy. Za fotky chlapům děkujeme! 


Rozhovor s Jirkou Urbanem a recenze - Spark

15.08.2011

A235Úryvek z článku: "Ani se nechce věřit tomu, že od vydání první desky Arakain "Thrash The Trash" uplyne letos jednadvacet let. Stále si velmi dobře vzpomínám na den, kdy jsem to album slyšel poprvé, na den, kdy se mi otevřela další vrátka do světa metalu. V té době byla celá generace metalových fanoušků a kapel plná entuziasmu, nadšení a hladu. Dnes, po oněch dlouhých letech, je vše jiné." Celý článek z dubnového rockového magazínu Spark s názvem  "Arakain: Máme do smrti co hrát" najdete v sekci "články". V této sekci si také můžete přečíst recenzi ze Sparku na CD "Homo Sapiens ...?"


Czech Rock block 2011

10.08.2011

A234Na sobotním festivalu Czech Rock block v Plasech jsme nezmokli a ani jsme se nebrodili v blátě, což bylo nad naše očekávání. Naopak - bylo krásně a my máme pěkné fotky ze slunečného počasí od Řípy! V sekci "galerie" se podívejte na fotky z našeho minisrazu fanklubáků za účelem "spáchání" společné fotografie :-) Také tady uvidíte fotky z koncertu Arakainu. Libore, díky! A zítra se těšte na pár kousků dalších účinkujících kapel v Plasech ;-)Illegal Twisted Sister memory Roman Havrda

26.07.2011

A232Srdečně zveme na již třetí vzpomínkový koncert na našeho kamaráda, muzikanta a zpěváka Romana Havrdu, který nás po těžké nemoci v roce 2008 navždy opustil. Přijďte s námi trochu veseleji zavzpomínat na tuto smutnou událost a pobavit se do rockového klubu KAIN na pražském Žižkově, v pondělí 8.8. 2011 od 21.00 hod. Vstupné jako vždy naprosto dobrovolné….!

Za celé Illegal Twisted Sister srdečně zvou zvou: Ondra Martínek, Cyril Křeček, Michal Žďánský, Marcel Vacínek, Aleš Zimolka

A hosté: Jirka Urban (Arakain), Honza Toužimský (Arakain), Lukáš Doxa  Doksanský (Arakain), Radek Kurc (Empire), Dario Sapienza (Empire), Vlasta Horváth, Lukáš Pisařík (Seven), Mayo Petranin (ex. Dirty Game), Ondra Černý (Doktor Triceratops), Lucie Roubíčková (Black Bull), Helena Kubelková (Teta), Pavla Forest (Antigona, Oidipus), Iva Marešová (999), Pavel Roman, Zdeno Pradlovský (Kreyson), Sváťa Šutera (Teta), Milan Bogo Lebeda (ex. Rawdies), Karel Eremiáš a Pepa Havrda

Video z Votvíráku!

A23107.07.2011

V sekci "videa" v našem videoplayeru najdete nová videa k Olympiádě na Votvíráku. Prvním videem je promoklip našeho fanclubu a druhý videoklip je sestřih toho nejdůležitějšího z Votvírákovské olympiády "O pohár Votvíráku". Jako podkres k tomuto videoklipu jsme použili "hymnu" fk Harlej. Oba klipy zpracoval Pavel, děkujeme ;-) V brzké době se těšte na videoseriál z jednotlivých soutěžních disciplín. Uslyšíte a uvidíte nevídané! :-)


Olympiáda 2011 na Votvíráku

20.06.2011

Olympiáda fanklubů v Milovicích pod záštitou festivalu "Votvírák" je za námi! Úplně těsně jsme skončili na 2. místě, vítězný "Pohár Votvíráku" si domů odvezl pořádající fanklub Harlej, gratulujeme!

Důkazem toho, že jsme se všichni dobře bavili, je fotogalerie z Votvíráku. V nové sekci "Olympiáda 2011" jsou jak amatérské fotky od Mikkeho nebo fotky od Marťasky, tak také "trochu lepší" fotky z jednotlivých disciplín a vyhlášení výsledků od Vladimíra Kotýnka. Našemu týmu jsme slíbili nová trička a slib jsme dodrželi! A230Prohlédněte si, jak  výroba triček na Olympiádu vypadala.

Fotky z koncertu Arakainu

Do sekce "galerie" jsou přidány fotky z pátečního koncertu Arakainu v Milovicích. Autorem fotek je taktéž Vladimír Kotýnek.


A289Disciplíny a informace k olympiádě fanklubů

03.06.2011

Vážení a milí přátelé, známe podrobnosti k olympiádě fanklubů "O pohár Votvíráku", která se koná sobotní odpoledne 18.6.2011 pod záštitou hlavního pořadatele hudebního festivalu Votvírák v Milovicích u Prahy.

Všeobecné informace, časový harmonogram a rozpis jednotlivých disciplín (vč. podrobného popisu disciplíny) si přečtěte zde na našich webových stránkách v sekci "Olympiáda 2011".

Pro nedočkavé - kliknutím na obrázek vpravo se vám náhled zvětší a uvidíte pět soutěžních disciplín hned tady! :-)


A228Olympiáda fanklubů ČR - O pohár Votvíráku

27.05.2011

Dostali jsme pozvánku od pořádajícího fanklubu Harlej na účast v historicky první Olympiádě fanklubů České republiky a rozhodli jsme se, že do toho jdeme! Soutěžit se bude v pěti netradičních „olympijských“ disciplínách, které nesou samozřejmě pouze charakter recese a legrace. Rozhodně se nejedná o žádné přehnané sportovní výkony. Jde spíše o propagaci fanklubů, jejich práce, udělat reklamu kapele nebo interpretovi, setkat se s jinými fanoušky a užít si krásný víkend. Vítězný fanklub získává pohár Votvíráku.

Více si přečtěte v nové sekci "Olympiáda 2011", těšíme se na vaše přihlášky! :-)


Rozhovory na rockových rádiích

A22705.05.2011

V sekci "videa" jsme pro vás zprovoznili "mp3 přehrávač"! Mirku, díky! :-) Všichni, kteří jste rozhovory neslyšeli online nebo z archivu rádií, poslechněte si únorové rozhovory s Doxou a Marťaskou v pořadu Rocktime na ČRo Plzeň, rozhovor s Jirkou  Urbanem o CD "Homo Sapiens..?" na rádiu Fajn Rock Music a dubnový rozhovor A227s Jirkou Urbanem a Honzou Toužimským před mosteckým koncertem Arakainu na Gama Rádiu.

Fajn Rock Music

V sekci "partneři" nám přibyl odkaz na rockový pořad Fajn Rock Music. Novým partnerům děkujeme za poskytnutí rozhovoru a spolupráci!


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34 


TOPlist xhtml 1.0 strict | © ARAKAIN FANCLUB 2018 | design © Mirek Mach