ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

článek - Arakain a Titanic v Polné společně

INFO - V Polné vystoupí společně metalové legendy Arakain a Titanic

28.2.2010

Metalové legendy, skupiny Arakain a Titanic vystoupí na společném koncertě v pátek 12. března od 20 hodin na zámku v Polné. "Stálice české metalové scény skupina Arakain a legenda navrátivší se v plné síle Titanic spojí síly a naservírují několikahodinovou energickou show.

V Polné vystoupí společně metalové legendy Arakain a Titanic

V rámci naprosto unikátního jarního turné, které čítá více než patnáct koncertních zastávek, se představí poprvé na společném pódiu", uvedl Jan Klíč z pořádající agentury PAROLA ART.

Fanoušci skupiny Arakain se mohou těšit na kvalitní zvuk, novou pódiovou presentaci a také na nový playlist, který doplní písně z CD Restart, které vyšlo loni na jaře. CD Restart skupina podpořila také atraktivně zpracovaným videoklipem k singlu Paganini, ve kterém si krom členů kapely zahráli také krásná Eva Jeníčková (Sněženky a machři, Básníci, …) i kytarový mág Honza „Kirk“ Běhunek.

Tandem Arakain - Titanic potěší pamětníky i mladé publikum, které se skupině Arakain v posledních letech úspěšně daří rozšiřovat. "Zřejmě je to i díky mladé krvi – Honza Toužimský a Lukáš Doxa Doksanský do kapely před pár lety přinesli nový svěží vítr a spoustu energie. Doplnili tak držáky české metalové scény Jiřího Urbana, Mirka Macha a Zdeňka Kuba", dodal J. Klíč.

Druhá z dvojice, skupina Titanic, také není na velkých pódiích žádným nováčkem. Hvězdné úspěchy slavila svého času v Čechách, na Slovensku, v Polsku i Bulharsku. Trio Milan Hanák, Georgi Enčev a Stanislav Fric představí známé a rozhodně ne zapomenuté melodie v novém, zvukově modernějším kabátě. Hostem celého představení bude kapela Treason.

Autor: Regionalist (28.2.2010)

zpětVerze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist