ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

ikona 2012Lucie Bílá se vrátí k Arakainu. A pojedou na turné

17.1.2012

Patrně nejznámější tuzemská metalová skupina bude letos slavit třicet let nepřetržitého fungování s trochu netradičním hostem. Do kapely se na všechny výroční koncerty vrátí zpěvačka Lucie Bílá, která právě s Arakainem začínala svou kariéru. S "ďáblovými soustružníky" zpívala mezi lety 1984 a 1986.

foto 2012Nyní společně s Arakainem odehrají čtrnáct koncertů, které budou trvat tři hodiny a dojde na nich na průřez repertoárem. První koncert se uskuteční 9. března v Kulturním domě Zámek v Polné u Jihlavy. Následovat budou například jihočeské Chyšky, Plzeň, Brno, Prostějov, Pardubice, Smržovka nebo Ostrava.

"Jsme rádi, protože jestli někdo k Arakainu nejvíc bytostně patří, pak je to právě Lucie, která byla několik let naší nedílnou součástí. Tím se hodně věcí vyřešilo a nemuseli jsme řešit další termínové kolize v případě dalších hostů. Koncert proto bude postaven především na ose Arakain – Lucie Bílá a každý další eventuální host bude jen bonusem navíc," slibuje fanouškům zakládající člen Arakainu a kytarista Jiří Urban.

Turné kapela ukončí 28. dubna v Kladně. 

Autor: Idnes.cz

zpětVerze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist