ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

ikona 2012Lucie Bílá se rozjela: Vodka a guláš s Arakainem!

17.1.2012

Lucie Bílá (45) se na čas vrací k Arakainu. Kapela slaví 30. narozeniny a tam Bílá rozhodně chybět nemůže. Vždyť to byl Arakain, se kterým zpívala dva roky, kdo ji naučil nosit kožené bundy a rozjet hlasivky na plný plyn. „Té bezvadné partě rockerů vděčím za to, kde dneska jsem. Je to moje milovaná kapela a na těch 14 koncertů, kde si s nimi zase zařvu, se těším jak malá holka,“ řekla Blesku Bílá, když Arakain pozvala do Otvovic a uvařila jim s přítelem Petrem Makovičkou domácí guláš.

foto 2012Ke guláši se samozřejmě pilo pivo a přišlo i na štamprli vodky, kterou má Lucie, když už si dá panáka, nejraději. A u stolu seděl i fotograf Ondřej Pýcha, který s Arakainem a Lucií připravoval fotky na turné, které startuje v březnu. „Odjakživa jsem zvyklá děkovat všem, kdo byl pro mě v kariéře důležitý a Arakain patří mezi ty úplně první. Zpívat s nimi je pro mě čest. Na začátku kariéry jsem s nimi prožila dva báječné roky a pak se s nimi vídala při každé výjimečné příležitosti, a ta letošní je pro mě nejvýjimečnější,“ míní Bílá.

Díky téhle kapele jsem byla už od začátku své kariéry černobílá. Začínala jsem v jednu chvíli na dvou jevištích. Na jednom v šatičkách a v neposlušných teniskách, na tom druhém v kůži a řetězech s písničkou Satanika,“ pokračuje Bílá, která si prý z obojího vzala to nej a vydala se středem. „A v tom středu mě čekala nádherná cesta ozdobena 14 Slavíky. Arakainu patří můj dík,“ zdůrazňuje Lucie, která si pro focení s metalovou kapelou opět vlezla do kůže, kožených minišatů a bundy. „První koženou bundu jsem navlékla v 18 letech a od té doby se ke koženým bundám ráda vracím, takže jich mám doma už úctyhodnou sbírku,“ svěřuje Lucie a chlubí se svým nápadem: „Na každém z koncertů vylosuji jednoho fanouška Arakainu a dám mu bundu jako dárek. A současně s ní i DVD našeho společného koncertu z pražského Edenu a ještě podepsanou fotku, kterou teď tady s Ondřejem Pýchou děláme.

Lucie se na útěk k metalu prostě těší. „Je to pro mě zase něco nového, něco, co jistě potěší i mé fandy. Mám ráda barevnost a tak je pro mě skok z kostelů do rockových sálů příjemná změna,“ konstatuje Bílá.

Autor: Blesk

zpětVerze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist