ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

ikona 2012Arakain vyráží na výroční turné s Lucií Bílou

7.2.2012

Praha – Své třicáté výročí oslaví rocková kapela Arakain šňůrou nazvanou Arakain XXX Best of Tour 2012. A už teď se těší z velkého zájmu fanoušků, protože více než šest týdnů před prvním koncertem v Polné u Jihlavy hlásí skupina i pořadatel beznadějně vyprodáno.

foto 2012Abychom měli měsíc a půl před koncertem vyprodáno a ještě nevylepili jediný plakát – s něčím podobným jsem se dlouhou dobu nesetkal. O Arakain je vždy velký zájem, ale tohle jsme opravdu nečekali,“ říká k vystoupení kapely v Polné Jan Klíč z pořádající agentury. Podobnou rychlostí prý mizí i lístky na další koncerty.

Důvodem je jistě i skutečnost, že Arakain se po dlouhých šestadvaceti letech představí opět v šesti s ženou za mikrofonem. Avizovaným ženským exkluzivním hostem přitom nebude nikdo jiný než naše několikanásobná Slavice Lucie Bílá. Za šestadvacet let vystoupala na vrchol českého showbyznysu, zažila nespočet úspěchů, přesto na tvrdou muziku, Arakain a své začátky nikdy nezanevřela. Podobně se i Arakain dostal na pomyslný trůn metalové hudby.

Nyní se tyto dvě veličiny spojí, aby se fanouškům představily v jedinečné formě. V roli předskokana střídavě zahrají kapely Menhir nebo Absolut Deafers. Arakain proto bude svůj tříhodinový set zahajovat zhruba o hodinu dříve, než bylo v minulosti zvykem.

***

Termíny turné: 9. 3. Polná u Jihlavy, 10. 3. Chyšky u Milevska, 14. 3. Plzeň, 17. 3. Zbiroh, 22. 3. Brno, 23. 3. Prostějov, 31. 3. Pardubice, 7. 4. Smržovka, 8. 4. Březolupy, 11. 4. Ostrava, 14. 4. Kardašova Řečice, 21. 4. Strakonice, 27. 4. Klatovy, 28. 4. Kladno

Autor: Pardubický deník

zpětVerze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist