ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

ikona 2012

Megakoncert Arakainu v areálu PVA Expo

14.10.2012

V pátek 26. října 2012 se uskuteční v Praze velkolepý a zároveň největší koncert Arakainu pro tento rok.  Místem konání bude areál PVA Expo v Praze - Letňanech. Chybět nebude opět mnohonásobná slavice Lucie Bílá, která si celé jarní turné neuvěřitelně užívala. Dále se zúčastní i někdejší zpěvák Arakainu Petr Kolář.

foto 2012

V průběhu večera proběhne křest zbrusu nového DVD ARAKAIN XXX & Lucie Bílá, na kterém je zachyceno famózní spojení Arakainu s Lucií Bílou. Uvedla to MČ Praha 18.

Ta prozradila, že koncert v rámci Arakain Tribute bloku zahájí celá řada dalších zajímavých hostů: Alkehol, Harlej, Kreyson, Škwor, Absolut Deafers, Ascendancy, Assessor, Dymytry, Fata Morgana, Kryptor, Markýz John, Menhir, Titanic, Törr. Diváci se mohou těšit i na další překvapení. Večerem provedou Standa Rubáš a Petr Korál.

Radnice upozornila na zvukovou (výkonu 180.000 W) a vizuální stránku (nejmodernější světelné efekty) koncertu. "Bezproblémové detailní sledování dění na pódiu zajistí velkoplošné projekce. Areál bude v den konání koncertu otevřen již od 17 hodin, koncert pak startuje od 19 hodin. Fanoušci si mohou stále zakoupit vstupenky v předprodejních sítích Ticketportal a TicketArt. Vstupenka obsahuje zajímavý bonus v podobě nového DVD. Návštěvníci jej obdrží zdarma u vstupu na koncert. Po skončení hlavního programu následuje závěrečná afterparty, na které si budou moci fanoušci připít s kapelou, získat společné foto nebo podpisy," doplnila radnice. 

Autor: Pražskénovinky.cz 

zpětVerze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist