ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

ikona 2012

Arakain v rámci podzimního turné Best of Tour zavítá do Bozkova

27.10.2012

Kapela Arakain, která letos slaví 30. výročí existence a má za sebou úspěšné jarní turné, vyrazila na jeho podzimní část nazvanou XXX Best of Tour 2012. V sobotu 3. listopadu je na programu i koncert v Bozkově.

Kapela vyrazila mezi své fanoušky znovu v září a zavítala či ještě zavítá na místa, na která se v jarní části tour nedostalo. Celkem v rámci svého podzimního turné navštíví zhruba 15 míst. Jedním z vrcholů bude megakoncert roku 26. října v Praze, kde se opět k Arakainu připojí Lucie Bílá. Turné odstartovalo už 22. září v Jindřichově Hradci a bude zakončeno 22. prosince ve Spáleném Poříčí, na tradičním místě předvánočních mejdanů, oblíbeném kapelou i fanoušky. Dále nebudou chybět města jako Děčín, Valašské Klobouky nebo Domažlice.

kapela

Posluchači a návštěvníci koncertů se opět  mohou těšit na aktuální a zdařilou scénu, kvalitní zvuk  a světla. V dvouhodinovém programu podzimního tour zazní to nejlepší z nejlepšího za celých 30 let existence Arakainu. Pro fanoušky je opět připraveno několik překvapení," uvedl manažer skupiny Petr Kubáň.

Arakain za dobu své existence stačil vydat 31 nosičů, které si zakoupilo více jak tři čtvrtě milionu posluchačů. Vystoupení kapely za 30 let zhlédlo okolo tří milionů fanoušků. Rockovou legendu na její tour doprovází jako předkapela Absolut Deafers, v Bozkově ale budou předkapelou místní CZE-HUN. „Arakain již dokončil práce na svém výročním DVD, které bylo k dostání poprvé už na pražském koncertě 26. října, kde bude i pokřtěno. Následně bude k zakoupení jak v e-shopu, tak i na všech dalších koncertech," dodal Petr Kubáň.

Koncert v Bozkově se koná v sobotu 3. listopadu od 20 hodin. Předprodej probíhá v Informačním středisku Semily a Informačním středisku Železný Brod nebo na Obecním úřadě Bozkov, telefon: 481 628 169. Jedním z mediálních partnerů je i zpravodajský portál Naše Pojizeří. Cena lístků v předprodeji je 220 Kč, cena na místě bude 250 Kč. Autobus bude vyrážet ze semilského náměstí v sobotu v 19.30 hodin a zpět dovoze fanoušky po konci akce. Nově funguje i svoz na akci svozová autana telefon: 732 687 429, 732 687 430.

Autor: Našepojizeří.cz 

 

zpětVerze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist