ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

ikona infoINFO - Arakain vyráží na jarní turné se speciální obrazovou projekcí

11.3.2008

Polná - Na jarní turné Arakain XXV Eden – Space tour 2008 vyrazila legendární kapela Arakain. Jednou ze třinácti zastávek je také Polná, kde skupina vystoupí v sobotu 15. března na zámku. Po velice úspěšném výročním koncertu, během něhož došlo k netradičnímu spojení Arakainu a Plzeňské filharmonie, vzniklo DVD s názvem Arakain XXV Eden. DVD láme prodejní rekordy a těšit se na něj mohout také fancoušci na sobotním polenském koncertu.

Arakain vyráží na jarní turné se speciální obrazovou projekcíNa turné bude také speciální scéna. Je připraven projekt, který byl poprvé představen na křtu DVD v Praze Retru, a sice projekce obrazu a zvuku filharmonie, ke které pak živě hraje kapela. Fanoušci si tak mohou připomenout ojedinělý výroční koncert v pražském Edenu.

Kromě toho se mohou fanoušci těšit na další skladby z bohatého repertoáru kapely, jaké třeba ještě vůbec nikdy na koncertech neslyšeli. Specialitou turné je internetová anketa na www.arakain.eu. V té mohou fanoušci pomáhat sestavit playlist k jednotlivým koncertům, které pak sami navštíví.

Arakain loni oslavil čtvrtstoletí své existence a dnes vystupuje ve složení: zpěvák Jan Toužimský, kytaristé Jiří Urban a Mirek Mach, na baskytaru hraje Zdeněk Kub a za bicí usedá Lukáš Doksanský.

Autor: Jihlavský deník (11.3.2008)

zpětVerze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist