ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

ikona infoINFO - ARAKAIN: Metalová legenda míří do Divadla Pod čarou

25.3.2008

Písek - V sobotu 29. března budou v "Podčáře" burácet metaloví mágové Arakain. Roli předskokanů se představí skupiny Empire a Dirty Game. Po velice úspěšném výročním koncertu , ve kterém došlo k netradičnímu spojení Arakainu a Plzeňské filharmonie, vzniklo DVD, které láme prodejní rekordy. Již po dvou týdnech prodeje byla vydavatelem SONY BMG předána „Platinová deska“.

Metalová legenda míří do Divadla Pod čarouNa únorovém předávání cen za nejprodávanější hudební nosiče v ČR - DESKA ROKU Allianz 2007, získalo DVD ARAKAIN XXV EDEN , v kategorii Nejprodávanější hudební video, skvělé 2. místo

Dalším oceněním je 1.místo v anketě rádia Beat „ Beatová síň slávy“ a tím se Arakain přiřadil k nejoblíbenějším kultovním kapelám působícím na české scéně více jak 25 let.

Kapela vyráží již 12.3. na jarní turné. Na koncertním turné, které bude mít 13 zastávek, se mohou fanoušci těšit na speciální scénu. Je připraven projekt, který byl poprvé představen na křtu DVD v Praze Retru - a sice projekce obrazu a zvuku filharmonie, ke které pak "živě" hraje kapela. Tím dojde k připomenutí neopakovatelné atmosféry výročního koncertu v EDENU.

Kromě toho se mohou fanoušci těšit na další skladby z bohatého repertoáru, které ať už loni nebo třeba ještě vůbec nikdy na koncertech neslyšeli.

Specialitou turné bude, internetová anketa, ve které budou sami fanoušci pomáhat sestavovat playlist a to dokonce k jednotlivým koncertům, které pak navštíví.

Autor: Písecký deník (25.3.2010)

zpětVerze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist