ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

ikona infoINFO - Beatovou síň slávy ovládli Arakain a Aleš Brichta

20.5.2008

Už po páté posluchači Rádia Beat volili své favority do Beatové síně slávy. Oproti minulým ročníkům, kdy dominovaly legendy českého beatu, letos hlasování opanovali příznivci metalu. V kategorii osobnost vyhrál Aleš Brichta a v kategorii kapel Arakain.  Arakain si to zaslouží už jen svou vytrvalostí, s kterou se pohybují na české scéně. Před rokem oslavili své čtvrtstoletí ve velkém stylu. 

Beatovou síň slávy ovládli Arakain a Aleš BrichtaVelké hity jako Karavana slibů, Ztráty a nálezy nebo Amadeus doznaly velkých změn přítomností Plzeňské filharmonie, na oslavách se podíleli i bývalí členové Arakainu Lucie Bílá a Aleš Brichta. 

Nyní se spolu Arakain a Aleš Brichta opět setkávají na dvou samostatných koncertech při vyhlašování výsledků v klubu Retro. Současnou sestavu Arakainu tvoří zpěvák Jan Toužimský, kytaristé Jiří Urban a Miroslav Mach, baskytarista Zdeněk Kub a bubeník Lukáš Doksanský. Vzpomínat se bude také na rock´n´rollového krále Mikiho Volka, který získal cenu Osobnost in memoriam.

Autor:  Alas Live (20.5.2008)

zpětVerze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist