ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

ikona infoINFO - Čtyři hutné dávky Arakainu

23.10.2008

Známá metalová kapela se na svém turné čtyřikrát představí v plzeňském kraji. Po velmi úspěšném jarním turné XXV Eden - Space Tour 2008 a neméně úspěšném letním festivalovém bloku se pražská metalová legenda Arakain vydává na podzimní turné s deseti koncertními zastávkami. A hned čtyři z nich jsou v Plzeňském kraji. 

Čtyři hutné dávky ArakainuUž zítra se fanoušci mohou těšit na vystoupení v Seči u Blovic, v sobotu se Arakain představí v Mrákově na Domažlicku, v pondělí 27. října hraje v kožlanském Fantasy Landu. Celé turné završí 20. prosince na vánočním koncertě ve Spáleném Poříčí. Speciálním hostem turné je formace Empire. Koncerty vypuknou vždy od 20. hodin.

Muzikanti z Arakainu se v současné době věnují natáčení nového alba, které by mělo vyjít  na jaře příštího roku. Netrpělivý fanoušek může slyšet už během turné ochutnávky z připravovaného CD. Skladby na desku pak získají definitivní podobu podle odezvy diváků.

Kapela se nepochybě představí s typickým soundem posledních let  a zúročí účinkování oblíbeného zpěváka Jana Toužimského v souboru, který už je stálou tváří Arakainu. V nejnovějším kabátě se skupina představila i na tuzemském hudebním veletrhu Muzika 2008 v Praze, kde prezentovala nový zvukový systém firmy JBL. 

"Podzimní část turné bude specifická tím, že  většinu míst pro koncerty vybírali sami fanoušci. Výzva na oficiálním webu kapely, aby vytipovali a posílali svá doporučení na místa, kde se dlouho nebo dokonce ještě nikdy nehrálo, se setkala s obrovským zájmem," uvádí manažer skupiny Petr Kubáň. 

Fanoušci se mohou těšit na kvalitní osvědčený zvuk firmy Worm Music a také na zbrusu novou scénu, podpořenou nejmodernějšími světly," doplňuje Kubáň.

Autor: Mladá Fronta DNES (23.10.2008)

zpětVerze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist