ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

Honza Toužimský - rozhovor: Zpívat jsem začal pro nedostatek zpěváků

ROZHOVOR - Zpívat jsem začal pro nedostatek zpěváků v kapelách

7.3.2010 - Honza Toužimský

Frontman kapely Arakain, i rockový a muzikálový zpěvák Honza Toužimský, je v poslední době stále více vidět. Kromě kapely má na svém kontě několik vlastních písní, vydání desky Above All s někdejší skupinou Insiders a také se představil v muzikálech Excalibur a Mona Lisa a rock operách Antigona a Oidipus Tyranus. Vraťme se ale zpět hlavně k jeho největší aktivitě kapele Arakain a jejich plánů do budoucna.

více


článek - Arakain a Titanic v Polné společně

INFO - V Polné vystoupí společně metalové legendy Arakain a Titanic

28.2.2010

Metalové legendy, skupiny Arakain a Titanic vystoupí na společném koncertě v pátek 12. března od 20 hodin na zámku v Polné. "Stálice české metalové scény skupina Arakain a legenda navrátivší se v plné síle Titanic spojí síly a naservírují několikahodinovou energickou show.

více


Jirka Urban - rozhovor: Arakain přiveze do Hrádku nový program

ROZHOVOR - Arakain přiveze do Hrádku nový program

17.2.2010 - Jiří Urban

Dalším koncertem, který pro hudební fanoušky přichystal tým Pavla Molnára a Standy Dlouhého, bude koncert kapely Arakain, který se v Dělnickém domě koná už 19. února. Heavymetalovou kapelu netřeba posluchačům nijak moc představovat. Jen pro připomenutí – 20 let v ní působil Aleš Brichta, další tři roky Petr Kolář.

více


ikona HonzaROZHOVOR - Neuměl text a stal se hvězdou muzikálu

22.10.2009 - Honza Toužimský

Jan Toužimský z Jistebnice se stal ze dne na den muzikálovou hvězdou. Přitom ještě před sedmi lety zpíval po zakouřených hospodách a sálech. Kariéru Jana Toužimského odstartovala role krále Artuše v muzikálu Excalibur. O dva roky později mu pomohla i do skupiny Arakain. Kdyby ale nebylo vystoupení v pořadu Martina Dejdara, možná by dál koncertoval jen na Táborsku.

více


ikona HonzaROZHOVOR - Jsem klidný rebel, říká zpěvák Arakainu Honza Toužimský

19.10.2009 - Honza Toužimský

Na jaře zpěvák Arakainu zkolaboval, na podzim už přijel do Olomouce v plné síle, aby zazpíval rockuchtivým Hanákům v "Esku". A byl to docela nářez. Přesto o sobě jednatřicetiletý Toužimský říká, že je spíše kliďas.

více


ikona HonzaROZHOVOR - Zvukový vývoj u nás bude vždy

18.10.2009 - Honza Toužimský

Momentálny spevák thrashovej legendy Arakain je na pódiu, či mimo neho osobnosť. Na scéne profesionál, ktorý nemá po vokálnej stránke u našich západných susedov konkurenciu, mimo nej sympatický a veľmi ukecaný chlapík, ktorý všetko siahodlho obkecá, teda radosť pýtať sa.

více


ikona ArakainINFO - Podzimní turné zahájí Arakain v Tachově

10.9.2009

Tachov - Skupina Arakain vydala na jaře novinkové CD Restart, se kterým objela celou Českou republiku. Po vystoupeních na bezpočtu letních festivalů u nás i v Německu se vrací na klubová pódia a do kulturních domů v rámci podzimního turné, které bude čítat více než deset zastávek. Turné začíná koncertem v Lidovém domě v Tachově, který se uskuteční v sobotu 3. října. 

více


ikona Honza

ROZHOVOR - Toužimský: Zjistil jsem, že nesmrtelnej nejsem

11.6.2009 - Honza Toužimský

Domažlice - Legendární skupina Arakain míří do Domažlic, aby zítřejším koncertem v letním kině potěšila svoje věrné a představila svoji novou desku. Co fanoušky čeká, a nejen na to, jsme se zeptali zpěváka Jana Toužimského. Skupina Arakain zahraje v pátek 12. června v Letním kině v Domažlicích.

více


ikona Honza

REPORT - Jak bydlí zpěvák skupiny Arakain Honza Toužimský

14.5.2009

Sex, drogy, rock and roll - pojmy, které často vídáme v životopisech rockových muzikantů. Honza Toužimský, zpěvák skupiny Arakain, ale v době naší návštěvy hlídal skoro čtyřletou dcerku Janičku a přemýšlel, kdyže vybílí schodiště s nově položenou dlažbou.

více


ikona HonzaROZHOVOR - Moje bolest se nedá vydržet

13.5.2009 - Honza Toužimský

Jan Toužimský začal zpívat s Arakainem, kde nahradil Aleše Brichtu (49), před pěti lety. Při nedávném křtu aktuálního alba Restart nedokončil koncert kvůli zdravotním potížím. Fanoušci ale strach mít nemusejí, nyní se už cítí mnohem lépe.

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist