ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona Arakain

REPORT - Arakain Space tour – Plzeň Šeříkovka 20.3.2009

24.4.2009

Legendární metalová skupina Arakain vydává desku Restart a vyjíždí na turné Space tour 2009, ve kterém navštíví i Slovensko. V tomto článku si přečtete reportáž z plzeňského vystoupení. Do hlavního města piva zavítala nejslavnější a asi nejlepší metalová formace ČR – skupina Arakain.

více


ikona Arakain

REPORT - Skupina Arakain s problémy pokřtila své nové CD, vypomohl i Ozzák

24.4.2009

Své dvanácté studiové album Restart pokřtila 23. dubna za přítomnosti Martina Dejdara neboli Ozzáka ze seriálu Comeback skupina Arakain v pražském klubu Retro Music Hall. Vystoupení však poznamenal zdravotní kolaps zpěváka Jana Toužimského.

více


ikona Jirka

ROZHOVOR - Arakain - Zrestartovali jsme se. A máme nové fandy

23.4.2009

Arakain bude křtít novou desku. I to byl důvod, proč kytarista Jirka Urban zodpověděl musicserveru otázky ohledně novinky, jejího kmotra, vztahů s Alešem Brichtou, mladé hudební scény či rockerů na odpočinku. A jako přídavek vám prozradí, čím se živí jeho syn.

více


ikona Honza

ROZHOVOR - Drsný rocker z Arakainu o turné a nové desce

21.4.2009 - Honza Toužimský

Host on-line chatu: Honza Toužimský - Arakain

Populární Arakaini vydali novou desku a vyrazili s ní na turné po Česku a Slovensku. Jak rockeři žijí? Odpovědi má frontman Arakainu Honza Toužimský.

více


ikona Arakain

RECENZE - Arakain Restart

12.4.2009

Přední česká metalová kapelana svém novém CD nikterak výrazně neuhýbá ze zajetých kolejí, které nastavila hned po odchodu dlouholetého frontmana Aleše Brichty v roce 2002. V případě Restartu je ale čím dál víc evidentní, že Arakainu se šikovně daří balancovat na pomyslné hraně, tak aby svou tvorbu prodali jak zarytým metalistům, tak posluchačům mainstreamu.

více


ikona Arakain

INFO - Ozzák to rozjede s Arakainem

6.4.2009

Hrdina populárního sitcomu TV Nova Comeback Ozzák pokřtí nové CD skupiny Arakain, nazvané Restart. Sláva se bude konat 23. dubna 2009 v pražské Retro Music Hall. Ozzákův comeback vypadá stále nadějněji. 

více


ikonka ZdeněkROZHOVOR - Arakain: Jsme ješitný chlapi!

3.4.2009 - Zdeněk Kub

Po nespočtu novinek, po kompletní procházce diskografií, po celkem sedmi reportech z koncertů a samozřejmě i po malounko kontroverznějších názorech na poslední dvě alba přichází na stránky Metalopole to, co jednou přijít muselo. 

více


ikona JirkaROZHOVOR - Arakain: Vždy začínáme v Polné, protože tu je výborné publikum

30.3.2009 - Jiří Urban

Kulturní středisko v Polné zažilo v polovině měsíce první koncert turné skupiny Arakain, která zde představuje své nové CD. Lídr kapely Jiří Urban nám po koncertě zodpověděl pár otázek.

více


ikona Honza

ROZHOVOR - Toužimský z Arakainu: Muzikály jsou dobré „fitko“ pro hlasivky

25.3.2009 - Honza Toužimský

Skupina Arakain se po čase připomíná novým albem. Nejen o novince nazvané Restart diskutoval se čtenáři iDNES.cz hlas kapely Honza Toužimský.

více


ikona Jirka

ROZHOVOR - Arakain - Čas na Restart

20.3.2009 - Jiří Urban

Pražští metaloví veteráni Arakain vyrukovali s dalším řadovým albem. Na tom by nebylo nic extra výjimečného; ovšem Restart, jak se novinka nazývá, je pádným důkazem tvrzení, že tahle parta neztrácí dech ani po 27 letech nikdy nepřerušené existence.

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist