ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona Arakain

RECENZE - Povedený restart Arakainu

20.3.2009

Restart je velice oblíbenou opravářskou metodou všech počítačových maniaků. Hudebníci ji již tolik neuznávají, ale možná by měli začít. Metalová partička Arakain se rozhodla restartovat a výsledky jsou lepší, než se mohlo čekat. Je to, jako když restartujete počítač a načte se vám lepší systém.

více


ikonka Zdeněk

ROZHOVOR - Snažíme se do naší muziky vždycky implantovat ty nejnovější trendy

19.3.2009 - Zdeněk Kub, Honza Toužimský

Rozhovor s tuzemskou legendou ARAKAIN se uskutečnil na jejich oficiální tiskovce k novinkovému albu Restart 10.3.2009 v klubu Kain. Vše probíhalo velmi příjemně a pohodově. Čekal jsem desítky pobíhajících novinářů a reportérů, zmatek a hluk a tudíž jsem byl překvapen, že v Kainu se krom kapely nacházela jen promotérka a jeden novinář, který právě hovořil s Jirkou Urbanem.

více


ikona Jirka

ROZHOVOR - Arakain přichází s Restartem

16.3.2009 - Jiří Urban

Metalová legenda Arakain začínala stejně jako většina rockových kapel ve sklepě a na tanečních zábavách. Po 27 letech hraní si vydobyla na české hudební scéně tak silnou pozici, že si její posluchači mohou vybrat, zda si půjdou poslechnout originál či arakainský revival. Kapela, která nastartovala kariéru pěveckých hvězd Aleše Brichty, Lucie Bílé nebo Petra Koláře, v těchto dnech vydává nové CD s názvem Restart. 

více


ikona infoINFO - Restart s Arakainem na zámku v Polné

13.3.2009

Polná - Metalová formace Arakain vydá v polovině března nové album pod názvem Restart. Podle členů skupiny koresponduje název desky s tím, že je kapela připravena obhájit své prvenství na tuzemské hudební scéně. Na albu se střídají silné kytarové riffy s typickými arakainovskými baladami.

více


ikona infoINFO - Arakain představí v Polné svoji novou desku Restart

 12.3.2009

Polná - Novou deskou s názvem Restart, která vyjde v polovině března, chce skupina Arakain obhájit své pevné postavení na české hudební scéně. Metalová kapela Arakain zahájí turné s názvem Space Tour 2009 již téměř tradičně v Polné u Jihlavy. Turné startuje na svém téměř klasickém místě, v Kulturním domě v zámku v Polné v pátek od 20 hodin. Tam představí skupina svým fanouškům nejen nový pilotní singl Paganini.

více


ikona ArakainROZHOVOR - Rozhovor s kapelou Arakain

7.3.2009 - Jiří Urban, Lukáš Doksanský

Českou metalovou legendu Arakain snad netřeba představovat nikomu z našich čtenářů. Za svou více než šestadvacetiletou existenci vydala 14 studiových desek, odjela nespočet koncertních turné a stala se tím pádem nejuznávanější metalovou kapelou v českých luzích a hájích. Za dva týdny kapele vyjde již patnácté album s názvem "Restart", takže se máme na co těšit!

více


ikona HonzaROZHOVOR - Toužimský: Na nové desce si každý najde, co ho baví

26.2.2009 - Honza Toužimský

Praha | Arakain se s novým CD Restart chystá objet Česko – Slovensko. Turné, na kterém novinku v průběhu března až května představí, čítá celkem 22 zastávek mezi kterými nechybí ani metropole jako Praha, Plzeň, Brno, Bratislava nebo Košice. O aktuální pocity pár týdnů před vydáním desky a začátkem turné se podělil zpěvák kapely Honza Toužimský.

více


Novinka Arakainu s názvem "Restart" vyjde v polovině březnaINFO - Novinka Arakainu s názvem "Restart" vyjde v polovině března

25.2.2009

Do českého hudebního éteru právě proniká pilotní singl "Paganini" (M. Mach / M. Mach) z připravované desky skupiny Arakain. Novinka legendární thrash metalové formace bude na trh uvedena v polovině března 2009 pod názvem "Restart". Album "Restart" opět přichází se zdravě agresivními rychlými thrashovými vypalovačkami a přináší silné kytarové riffy, které se střídají s typickými arakainovskými baladami.

více


Arakain s novým CD Restart objede Česko - SlovenskoINFO - Arakain s novým CD Restart objede Česko - Slovensko

1.2.2009

Praha, Plzeň, Brno, Bratislava a Košice - to je jen několik z výčtu měst a obcí u nás i Slovenských sousedů, které v rámci svého jarního turné navštíví metalová kapela Arakain. Space Tour 2009, jak je celé turné pojmenováno, bude zároveň i turném k nové desce Restart, která kapele na jaře vyjde. Repertoár koncertní šňůry, čítající celkem 23 zastávek, bude tvořen především skladbami z novinkového CD.

více


ikona reportREPORT - Vánoční koncert Arakainu v pražském Retru

13.1.2009

V sobotu 13. prosince 2008 se v pražském klubu Retro Music Hall uskutečnil speciální vánoční koncert skupiny Arakain. Jako hosty si kapela pozvala skupiny Dymytry a Empire. Jednalo se o úžasný večer plný skvělé muziky a různých hudebních i nehudebních překvapení. 

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist