ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona infoINFO - Arakain zkouší nové skladby naživo

21.11.2008

Arakain právě vstupuje do druhé poloviny podzimní části svého turné, na kterém představuje nové skladby z připravovaného CD. To by mělo vyjít na jaře příštího roku. Vedle doposud nevydaného songu Zabiják (autor Jiří Urban), který byl zařazen už v playlistu jarní části tour a některých festivalových vystoupení, zazní i další zcela nové skladby. Jedná se o písně Skrytá kamera a Kam Bůh se dívá (autor obou Zdeněk Kub).

více


ikona HonzaROZHOVOR - Muzika je pro mě nejdůležitější

8.11.2008 - Honza Toužimský

Dnes zpěvák metalové kapely Arakain, mající za sebou mimo jiné i účast v rockové opeře Antigona nebo hlavní roli v multimediálním projektu Vichry. Ještě před pár lety, ale člověk vykonávající civilní povolání, snící o kapele a velkých stadionech. Známý v té době pouze okruhu rockových fandů na jihočesku.

více


ikona reportREPORT - Rockeri sa odviazali: Arakain žúroval v škôlke

3.11.2008

Česká rocková legenda Arakain sa na sobotňajšom koncerte vo Viničnom riadne odviazala a po vystúpení to roztočila - v materskej škôlke! Rockeri z Arakainu po koncerte v tamojšom spoločenskom dome Aréna na jeho poschodí objavili materskú školu a okamžite sa vrátili do detských čias. Heslo sex, drogy a rockenroll zostalo pre tento večer tabu.

více


ikona infoINFO - Čtyři hutné dávky Arakainu

23.10.2008

Známá metalová kapela se na svém turné čtyřikrát představí v plzeňském kraji. Po velmi úspěšném jarním turné XXV Eden - Space Tour 2008 a neméně úspěšném letním festivalovém bloku se pražská metalová legenda Arakain vydává na podzimní turné s deseti koncertními zastávkami. A hned čtyři z nich jsou v Plzeňském kraji. 

více


ikona infoINFO - Arakain na podzimním turné nabídne nové skladby

23.10.2008

Kapela Arakain se na čas vzdává příprav nové desky a vydává se na podzimní turné. Zahájeno bude zítřejším vystoupením v Seči u Blovic, načež bude následovat série dalších devíti koncertů v převážně menších městech celé republiky.

více


ikona JirkaROZHOVOR - Naše publikum je promíchané a to je moc dobře, říká frontman Arakainu

11.7.2008 - Jiří Urban

Vizovice - Největší letní open-air festival Masters of Rock je v plném proudu. Zítra zamíří do centra Valašského království česká metalová stálice, formace Arakain. Členové kapely loni oslavili čtvrtstoletí existence na naší hudební scéně. Do Vizovic přijíždějí se speciální show. „Chystáme pro fanoušky průřez celou naší tvorbou. Nebude chybět ani Plzeňská filharmonie,“ naznačila legenda českého metalu Jiří Urban.

více


ikona infoINFO - Hvězdou litovelského festivalu je Arakain

28.6.2008

Litovel - Hudba pro všechny – takový je název litovelského festivalu, jehož druhý ročník odstartujev sobotu ve 13 hodin na místním fotbalovém stadionu. Zatímco vloni přehlídce nepřálo počasí, letos si pořadatelé „zajistili“ slunečný den, a navíc jejich pozvání přijala rocková hvězda první velikosti Arakain. Kromě této legendy vystoupí na akci dalších přibližně deset kapel a revivalů.

více


ikona jirkaROZHOVOR - Arakain

8.6.2008 - Jiří Urban

Tentokrát jsme si popovídali s legendou české metalové scény Arakain. Na naše dotazy nám odpovídal kytarista Jirka Urban.

Je to sice už nějaká doba co jste vydali DVD z pražského Edenu, ale otázku si neodpustím jak jste s DVD spokojeni?

více


ikona infoINFO - Beatovou síň slávy ovládli Arakain a Aleš Brichta

20.5.2008

Už po páté posluchači Rádia Beat volili své favority do Beatové síně slávy. Oproti minulým ročníkům, kdy dominovaly legendy českého beatu, letos hlasování opanovali příznivci metalu. V kategorii osobnost vyhrál Aleš Brichta a v kategorii kapel Arakain.  Arakain si to zaslouží už jen svou vytrvalostí, s kterou se pohybují na české scéně. Před rokem oslavili své čtvrtstoletí ve velkém stylu. 

více


ikona ArakainROZHOVOR - Rozhovor s Arakainem

24.4.2008 - Arakain

Jak už jsem dříve uvedla, na jednom z koncertů Arakainu v rámci "Arakain XXV Eden - Space Tour 2008", jsem měla možnost si s kapelou před tímto koncertem chvíli popovídat. Všichni vypadali, že mají velice dobrou náladu a podle toho rozhovor taky vypadal :).

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist