ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona honzaROZHOVOR - Těšíme se na to, že uděláme desku, která pofrčí od začátku do konce

20.4.2008 - Honza Toužimský

Je fajn, že se začíná na svět znovu stále intenzivněji klubat sluníčko. V zájmu toho, abychom se se zpěvákem Arakainu Honzou Toužimským při rozhovoru slyšeli, jsme totiž nechali zkoušející kapely v hradeckém klubu U Cikána připravovat se na večerní představení a vyrazili jsme na opodál stojící lavičku. Kdysi na tomhle místě stávalo dětské minihřiště a docela mě mrzí, že ho nějaký doveda nechal zbořit.

více


ikona infoINFO - Arakain pozval do Krnova zajímavé hosty

17.4.2008

Krnov - V dobách Československa byl Arakain nejznámějším symbolem tvrdé metalové hudby, která dokáže oslovit široké publikum. Nové DVD, které vzniklo z netradičního spojení Arakainu a Plzeňské filharmonie, v současnosti láme prodejní rekordy, za které vydavatel převzal trofej nejcennější – platinovou desku.

více


ikona reportREPORT - ARAKAIN, DIRTY GAME, EMPIRE - 12.4.2008, Hradec Králové, U Cikána

14.4.2008

Proč na léčebnou terapii proti předsudkům chodit ke kováříčkovi, je-li po ruce Mistr kovář? Když jsem se před koncertem Arakainu v Hradci Králové bavil s Honzou Toužimským o tom, že hradečáci jsou prostě zápecníci a že jsem docela zvědav, kolik lidstva se sejde na vystoupení této legendy a zda arakaini dokáží rozpohybovat zatuhlé hradecké metalisty, Honza se jen usmíval. Proč by taky ne, vždyť mohl klidně brát moje obavy s rezervou.

více


ikona reportREPORT - Arakain odštartoval výročné turné na Fléde

25.3.2008

25 rokov aktívneho hrania. Časté personálne zmeny na všetkých postoch - okrem stáleho gitaristu Jirku Urbana. A ono to stále znie sakra dobre. Metaloví veteráni sa vydali na výročné turné a ich prvou zastávkou bola Fléda. A poviem vám, ak bude aj zbytok turné mať aspoň spolovice také gule ako to malo v stredu v Brne, bude veľkou chybou nezastaviť sa sa ňom.

více


ikona infoINFO - ARAKAIN: Metalová legenda míří do Divadla Pod čarou

25.3.2008

Písek - V sobotu 29. března budou v "Podčáře" burácet metaloví mágové Arakain. Roli předskokanů se představí skupiny Empire a Dirty Game. Po velice úspěšném výročním koncertu , ve kterém došlo k netradičnímu spojení Arakainu a Plzeňské filharmonie, vzniklo DVD, které láme prodejní rekordy. Již po dvou týdnech prodeje byla vydavatelem SONY BMG předána „Platinová deska“.

více


ikona reportREPORT - Space tour 2008 legendární metalové kapely Arakain na Flédě

18.3.2008

Space tour 2008 legendární metalové kapely Arakain, navazující na vydání výročního DVD Eden XXV, startovalo v Brně. Toho jsem samozřejmě neváhal využít a koncertu na Flédě jsem se zúčastnil. Předskokany se staly kapely Dirty Game a Empire známé alespoň části publika ze soutěže Rocková liga.

více


ikona infoINFO - Arakain vyráží již zítra na XXV Eden - Space Tour 2008

11.3.2008

Po velice úspěšném výročním koncertu (při kterém došlo k netradičnímu spojení Arakainu a Plzeňské filharmonie) vzniklo DVD, které láme prodejní rekordy. Již po dvou týdnech prodeje byla kapele vydavatelem Sony BMG předána "Platinová deska". Na únorovém předávání cen za nejprodávanější hudební nosiče v ČR - Deska Roku Allianz 2007 - získalo DVD Arakain XXV Eden v kategorii Nejprodávanější hudební video skvělé 2. místo.

více


ikona infoINFO - Arakain vyráží na jarní turné se speciální obrazovou projekcí

11.3.2008

Polná - Na jarní turné Arakain XXV Eden – Space tour 2008 vyrazila legendární kapela Arakain. Jednou ze třinácti zastávek je také Polná, kde skupina vystoupí v sobotu 15. března na zámku. Po velice úspěšném výročním koncertu, během něhož došlo k netradičnímu spojení Arakainu a Plzeňské filharmonie, vzniklo DVD s názvem Arakain XXV Eden. DVD láme prodejní rekordy a těšit se na něj mohout také fancoušci na sobotním polenském koncertu.

více


ikona JirkaROZHOVOR - Rockmag

10.1.2008 - Jiří Urban

Kdo z českých posluchačů rockové a metalové scény nezná Arakain? Jednu z našich největších hrajících metalových legend - pana Jiřího Urbana vyzpovídal náš redaktor David Havlíček a povídali si, jak lze jistě předpokládat, o Arakainu. Čtěte.

více


ikona JirkaROZHOVOR - Arakain

8.1.2008 - Jiří Urban

Kdo z českých posluchačů rockové a metalové scény nezná Arakain? Jednu z našich největších hrajících metalových legend - pana Jiřího Urbana vyzpovídal náš redaktor David Havlíček a povídali si, jak lze jistě předpokládat, o Arakainu. Čtěte.

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist