ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona recenzeRECENZE - Arakain XXV Eden

7.1.2008

Rok 2007 znamenal pro Arakain letopočet hodný povšimnutí.  25 let existence oslavila česká metalová legenda již v dubnu v hale hokejové Slavie a ti, kteří shlédli skvělý výroční koncert, se těšili na jeho záznam. Každá kapela zvučného jména by se neměla bát čas od času snažit překročit vlastní stín. Arakain se vydal ve šlépějích svých světově proslulejších kolegů a vtiskl své přímočaré, drsné hudbě symfonický rozměr.

více


ikona recenzeRECENZE - Na prahu ráje

31.12.2007

Rocková stálice na české hudební scéně, která pořád koncertuje a navíc má co sdělit svým posluchačům, se jen tak nevidí. Arakain jsou pětadvaceti lety prověřenou klasikou, což by se mělo oslavit. Dvoj-CD "XXV Eden" je patřičně navoněným kouskem a stojí za to ho řádně prozkoumat. Pod ohnivým obalem novinky Arakainu se skrývá set dvou CD disků.

více


ikona infoINFO - Arakain: Prevzali platinové ocenění!

14.12.2007

Kapela Arakain má důvod k oslavě. Celoroční koncertní tažení k oslavám 25 let kapely završují dalším úspěchem. O 2 CD a hlavně DVD ARAKAIN XXV EDEN“je velký zájem a nejen věrní fanoušci dávají vědět, že kapela ARAKAIN je právem naší nejúspěšnější heavymetalovou skupinou. 

více


ikona JirkaROZHOVOR - Už nie sme divokí!

11.12.2007 - Jiří Urban

Pri príležitosti štvrťstoročnice výnimočnej českej rockovej legendy Arakain vyšlo v novembri výročné DVD a 2CD skupiny. Arakain sa preslávil skladbami ako Pán bouře, Šeherezád či slaďákom Dál, dál se ptej. Po tom, čo pred pár rokmi zo skupiny odišiel dlhoročný spevák Aleš Brichta, sa spevu ujala súčasná česká mediálna hviezda Petr Kolář a po jeho odchode za mikrofónom momentálne stojí fenomenálny Honza Toužimský.

více


ikona HonzaROZHOVOR - Nejlepší je být přirozený a dát ze sebe co nejvíc

3.12.2007 - Honza Toužimský

ZLÍN - Jako zpěvák skupiny Arakain neměl Honza Toužimský lehkou pozici, jeho předchůdcem totiž nebyl nikdo jiný než Petr Kolář. Během dvou let, co s kapelou hraje, však ukázal, že k Arakain patří.

Jak se vám ve Zlíně na Masters of Rock hrálo?

více


ikona recenzeRECENZE - Skvěle zaznamenaní metalisté v Ráji

29.11.2007

Čtvrtstoletí je už důvod k oslavám. A proč oslavy nezaznamenat, že ano. Jenže pokud se oslavy zaznamenají tak, jak to učinil Arakain na svém DVD "XXV Eden", pak je třeba smeknout hučku a uznale pokývat hlavou. Je fajn, že i u nás již někteří pochopili, k čemu je takové DVD vlastně dobré.

více


ikona HonzaROZHOVOR - Arakain: V českom šoubiznise to bez mafie nejde

19.11.2007 - Honza Toužimský, Jiří Urban

Rádiá sú dnes natoľko strážené, že nemá zmysel niekoho podplácať, aby vás hrali, povedali v rozhovore pre SME.sk hudobníci z českej metalovej legendy Arakain - spevák Honza Toužimský a gitarista Jirka Urban.

více


ikona recenzeRECENZE - Arakain - XXV Eden

15.11.2007

O pětadvaceti letech, jimiž ARAKAIN táhne tu svou heavy metalovou káru dál a dál, už toho bylo letos napsáno dost a dost, nicméně aby byl účet úplný, ještě jednou se na tohle téma budeme muset pobavit. Ano, oslavný dubnový koncert z pražského Edenu konečně došel svou poutí až do drážek DVD (CD pochopitelně taky), a znovu a tentokráte důkladněji nám přináší ty jedinečné okamžiky, ze všeho nejvíc samozřejmě skloňované pro úzkou koordinaci naší metalové pětky a Plzeňské filharmonie pod vedením dirigenta Václava Zahradníka.

více


ikona infoINFO - Arakain oživuje Marilyn

3.11.2007

Letošní oslavy pětadvacátého výročí české metalové legendy nekončí: dalším článkem řetězu je nové DVD a klip Marilyn, který má v úterý na Óčku premiéru. Arakain, z dlouhodobého hlediska nejvýznamnější metalová kapela v Čechách – a nejspíš i v bývalém Československu – se letos dožil čtvrtstoletí od svého založení.

více


ikona JirkaROZHOVOR - Funtime.cz

24.10.2007 - Jiří Urban

Dvacetiny jste oslavili ve velkém, letošní oslava pětadvacetin byla ještě velkolepější. Budou se u vás takhle slavit každé kulatiny?

Myslím, že každé další dožité kulaté jubileum bude malým přírodním zázrakem!:-)

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist