ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona infoINFO - Arakain: sa opäť vydáva na slovenské turné!

22.10.2007

Bratislava 22. októbra (TASR) – Česká rocková legenda Arakain vydáva v novembri pri príležitosti svojho 25. výročia DVD a dvojalbum skupiny. Ešte pred tým však poteší svojich slovenských fanúšikov viacerými koncertmi. TASR o tom dnes informoval Peter Lehotský, tour manažér skupiny. 

více


ikona arakainROZHOVOR - Arakain: Kytky v popelnici

20.10.2007 - Aleš Brichta

Thrash metal v podání Arakainu měl na vinylech vždycky tu nejvyšší možnou úroveň. Ať už se jednalo o singly nebo zásadní monumenty tuzemského thrashe, alba "Thrash The Trash" a "Schizofrenie". Rozhovor o gramodeskách poskytl Vinyl Disk Musick člověk nejpovolanější, bývalý frontman a zpěvák Aleš Brichta.

více


REPORT - Würzburg (GER)

REPORT - Würzburg (GER)

1.7.2007

Basinfirefest se vydařil podle všech předpokladů - tedy spíš ještě lépe, protože nepršelo a hrození fanoušků se tak neztratilo v záplavě bahna. Noc pak byla pro kapelu dlouhá a namáhavá (kombinaci víno - ženy - zpěv by odolal málokdo), takže jsme se k autu slézali pomalu. Každopádně byla posádka ve složení Honza, Jirka, Mirek, Zdeněk, Doxa, Ondra (zvuk), Kamil (technika) a já (Veverka - fotografka) před řidičem Lubošem nastoupena už v poledne a vyjeli jsme.

více


ikona infoINFO - Česká rocková liga v Herálci

11.5.2007

HERÁLEC - Hudební festival, který se svým programem objíždí celou republiku a představuje mladé a nadějné rockové skupiny, dnes 11. května zavítá do Herálce na Žďársku. Více než dvouhodinovým koncertem při akci oslaví pětadvacáté výročí založení rockeři z Arakainu. Začátečníky podpoří legendární skupina Arakain, slavící 25 let.

více


ikona JirkaROZHOVOR - Necítíme se jako legendy

5.5.2007 - Jiří Urban

Přinášíme vám rozhovor s kytaristou a zakladatelem jedné z nejvýznamnějších českých metalových kapel - Arakain - Jirkou Urbanem. Celá redakce je ráda, že se interview vůbec uskutečnilo, vzhldem k Jirkově velké vytíženosti. A co nám na sebe "Urby" prozradil? Čtěte dál!

více


ikona MirekROZHOVOR - Muzikus

23.4.2007 - Mirek Mach

První riff?

Free 'N' Easy z alba Innocent Victim od Uriah Heep

více


ikona reportREPORT - Arakain slavil výročí s Bílou i s Brichtou

23.4.2007 - Lucie Bílá

PRAHA - Ve velkém stylu oslavila v pátek v pražském Edenu své čtvrtstoletí rocková kapela Arakain. Jejímu vystoupení, ke kterému si skupina přizvala Plzeňskou filharmonii i bývalé členy Lucii Bílou a Aleše Brichtu, přihlíželo kolem čtyř tisícovek nadšených fanoušků. Role prvního předskokana se chopila formace Dymytry, na kterou navázal projekt Noid Crew.

více


ikona infoREPORT - Bílá se vrátila ke špendlíkům

22.4.2007

Na pětadvacetinách metalové skupiny Arakain vystoupila i zpěvačka Lucie Bílá, která ve skupině také působila. Na metalové začátky nezapomněla zpěvačka Lucie Bílá (41) a vystoupila jako jedna z hlavních hvězd pětadvacetin kapely Arakain. "Duší ale metalák nejsem, když jsem s nimi před lety vystupovala, byl to spíš protest proti Neposlušným teniskám," vysvětlila.

více


ikona reportRECENZE - Arakain & Plzeňská filharmonie, Noid Crew, Dymytry

20.4.2007

Praha, Zimní stadion HC Slavia Praha, Eden

Ať si kdo chce co chce říká, ať si třeba hromada lidí slzy utírá, ARAKAIN je největší domácí metalovou kapelou, to se zkrátka nedá nic dělat. 

více


ikona reportREPORT - Ako Arakain dobyl Rožumberok

13.4.2007

Arakain odštartoval svoje minulotýždňové slovenské turné v Ružomberku 10. apríla 2007. Čím sa tento koncert odlíšil od ostatných?.... Tento koncert sa od nasledujúcich líšil nielen v mieste konania. Dlho očakávaná akcia začala už hodinu pred plánovaným začiatkom.

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist