ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona infoINFO - Arakain: Slovenská časť Arakain XXV Tour štartuje v Ružomberku!

10.4.2007

BRATISLAVA 10. apríla (SITA) - V Ružomberku dnes večer štartuje slovenská časť koncertného turné Arakain XXV Tour. Česká rocková legenda Arakain tam začína oslavy 25. výročia svojej existencie na Slovensku. Do 14. apríla sa skupina predstaví aj v Bratislave, Banskej Bystrici, Nitre a Trenčíne. 

více


ikona infoINFO - Arakain oslaví výročí s orchestrem

3.3.2007

Arakain oslaví čtvrtstoletí své existence koncertem ve velkém stylu. Společně s nimi vystoupí Plzeňská filharmonie. Show proběhne 20. dubna v Praze. Fanoušci se můžou těšit nejen na stávající sestavu, ale i na bývalé členy. Prozatím potvrdili účast Aleš Brichta a Lucie Bílá.

více


ikona reportREPORT - Arakain to roztočil! Drogy, ženský, chlast?

23.4.2006

Pokud jste tohle čekali na koncertu a zároveň křtu nového CD kapely Arakain ve vyprodaném Retro Music Hall, jste na omylu. Nic z toho k vidění nebylo. Zato však přítomní mohli slyšet to nejlepší z dílny této legendární rockové formace, včetně novinek z CD Labyrint.

více


ikona HonzaROZHOVOR - Muzikus

19.4.2006 - Honza Toužimský

Jméno tuzemské metalové stálice ARAKAIN bývalo dlouhá léta spojováno především s hlasem Aleše Brichty. Jeho odchod i následné nahrazení Petrem Kolářem před čtyřmi lety proběhl za nemalého zájmu nejen hudebních médií.

více


ikona JirkaROZHOVOR - Dnes

11.4.2006 - Jiří Urban

Rožmitál pod Třemšínem - Po vydání nového alba Labyrint vyráží legendární kapela Arakain na turné. "Několik zastávek, konkrétně v Rožmitále pod Třemšínem, Kladně, Přestavlkách a Čáslavi, budeme mít i ve středních Čechách," uvedl kytarista a zakladatel skupiny Jiří Urban.

více


ikona infoRECENZE - Arakain - Labyrint

21.3.2006

Představovat vám českou metalovou legendu Arakain by bylo asi jako nošení dříví do lesa. Takže jenom stručný přehled událostí , které se staly v kapele od vydání minulého alba „Warning!“ Asi nedůležitější je další, v pořadí již třetí, změna na postu zpěváka. Petra Koláře vystřídal Jan Toužimský.

více


ikona HonzaROZHOVOR - Kapela Arakain on-line

20.3.2006 - Honza Toužimský, Jiří Urban

Arakain vydává nové album Labyrint. Členové populární hardrockové kapely odpoví v pondělí 20. března od 11 hodin na dotazy čtenářů iDNES.

více


ikona infoINFO - Jsme víc hudebníci než básníci, přiznal Arakain

20.3.2006

Hardrockový Arakain vydal nové album Labyrint, na němž bojoval s texty. Jsme víc hudebníci než básníci, přiznala kapela během on-line rozhovoru se čtenáři. Na dotazy čtenářů odpovídal Jan Toužimský a Jiří Urban. "Arakain jde stále dopředu a stagnovat rozhodně nehodláme," vzkázali fanouškům.

více


IKONA INFOINFO - Arakain provede fanoušky Labyrintem

10.2.2006

Heavymetalová kapela Arakain finišuje s novým albem Labyrint, které vyjde v březnu. Poté se vydá na koncertní a festivalové turné. "Kapela připravila dvacítku písní, které natočila a míchá ve studiu Propast," uvedla Zdena Selingerová z vydavatelství Sony BMG. Finální podoba alba by měl být zhruba padesátiminutová.

více


ikona reportREPORT - Arakain je opět zlatý

25.11.2005

ARAKAIN převzal minulý týden v klubu Kain v rámci komorního koncertu u této příležitosti speciálně uspořádaného zlatou desku za prodej alba WARNING!.

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist