ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona HonzaROZHOVOR - Arakain - je momentálně plný energie

25.9.2005 - Honza Toužimský

Představovat vám Arakain je jistě věc zcela zbytečná… Pochybuji, že u nás existuje metalový fanoušek, který by o této bandě nikdy neslyšel. Ještě k tomu v posledních letech, kdy se o Arakainu mluví neustále a díky velkým změnám v sestavě je pozorně sledován.

více


ikona infoINFO - Arakain v čase změn

18.5.2005

Nejzavedenější tuzemská metalová kapela Arakain prochází od počátku letošního roku časem změn. Po třinácti letech ohlásil v lednu odchod bubeník Marek Žežulka, kterého na následném jarním turné zaskočil Roman Lomtadze. 

více


ikona infoINFO - Ještě jsme tady, varuje Arakain

18.4.2005

Domácí metalová legenda Arakakain po zdánlivě nekonečných strastech dokončila album Warning. Temné, dynamické a výrazově pestré dílko podporuje na turné s bezmála dvaceti zastávkami, jež vyvrcholí 21. dubna křtem v pražské Sazka Areně. Přelom loňského a letošního roku je pro pražskou power-thrashovou stálici ve znamení divokých zvratů a nestability.

více


ikona reportRECENZE - Skupina Arakain vydala nové album Warning!

16.4.2005

Nová deska pražské rockové skupiny Arakain vyšla fakticky v době, kdy prožívá jistě nemilé období. Zpěvák Petr Kolář oznámil, že ze sestavy odchází s cílem věnovat se sólovým aktivitám a ve vzduchu visí odchod bubeníka Marka Žežulky, jenž přesídlí ke koncertně až drasticky aktivní formaci Divokej Bill.

více


ikona ArakainROZHOVOR - ARAKAIN - česká metalová legenda pod lupou

15.4.2005 - Arakain

Skupinu Arakain už pozoruji několik let, vlastně patřila k těm prvním, které jsem začal poslouchat. Dodnes si pamatuji, jak jsem si poprvé v roce 90 pustil album Thrash The Trash a byl jsem z toho úplně mimo. Od té doby se stala spousta věcí. Řada kapel vznikla a zanikla, ale Arakain je tady stále a zde vám nabízím rozhovor, který se uskutečnil před koncertem v Budějovicích.

více


ikona reportRECENZE - Arakain - Warning!

6.4.2005

Aktuální album Arakainu je v pořadí druhé a zřejmě taky poslední s vokalistou Petrem Kolářem. Již v době svého příchodu do skupiny byl Kolář poměrně úspěšným muzikálovým zpěvákem a bylo tedy jen otázkou času, kdy bude nucen opustit těsnou klícku jménem heavy metal. Bohužel se to stalo právě po natočení alba.

více


ikona JirkaROZHOVOR - Arakain

1.4.2005 - Jiří Urban

Když se ohlédneme do bohaté minulosti české metalové legendy ARAKAIN, rozhodně nebude nouze o "zajímavé" momenty - ať už máme na jedné straně na mysli pozoruhodné úspěchy nebo na straně druhé momenty poněkud kontroveznější a ne úplně nejsvětlejší.

více


ikona ArakainROZHOVOR - Kapela Arakain on-line

29.3.2005 - Jiří Urban, Honza Toužimský, Petr Kolář

Česká hardrocková legenda právě vydala nové album Warning!. Po třech letech ji opět čeká výměna na postu zpěváka. A jako první česká kapela si Arakain troufá na Sazka Arenu. Co dál chystají, se ptejte členů skupiny dnes od 11 hodin.

více


ikona infoINFO - Chystáme muzikál vtipkoval Arakain

25.3.2005

Česká metalová legenda Arakain vydala nové album Warning!. Po třech letech opět mění zpěváka. A jako první česká kapela si Arakain troufá na Sazka Arenu. Co chystají dál? Muzikál, vtipkovala kapela v diskusi se čtenáři iDNES. "Muzikál bude napřesrok, na scénaři se již pracuje. Inspiraci sbíráme teď na jarním turné," řekla čtenářům iDNES trojice Jiří Urban, Petr Kolář a Jan Toužimský.

více


ikona infoROZHOVOR: Nový muž Arakainu

24.3.2005 - Roman Lomtadze

Arakain se hned na počátku svého turné k nové desce Warning! musí potýkat se změnou zpěváka a bubeníka. Za bicí usedl Roman Lomtadze. Do rozjetého vlaku se špatně nastupuje, zvláště pokud jede závratnou rychlostí. O klasikovi českého heavy metalu, kapele Arakain, se rozhodně nedá říci, že by jela pomalu.

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist