ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona infoINFO - Arakain si troufá na Sazka Arenu

10.3.2005

Metalová kapela Arakain bude první českou rockovou formací, která si troufne na pražskou Sazka Arenu. Skupina zde vystoupí 21. dubna a také pokřtí nové album Warning! Kmotrem desky má být zpěvák Kamil Střihavka, který bude i mezi zpívajícími hosty.

více


ikona JirkaROZHOVOR - Český rock

9.3.2005 - Jiří Urban

Arakain prošel v posledních dnech a měsících hodně zvraty. Odchod Petra Koláře, trošku překvapivý konec Marka Žežulky... Můžeš říct, co se vlastně stalo?

více


ikona JirkaROZHOVOR - Spark únor 2005

4.2.2005 - Jiří Urban

Rozsáhlé povídání o novém počinu domácí metalové legendy ARAKAIN mělo ozdobit toto číslo Sparku coby jeho titulní materiál. Když jsme si s kapelníkem a kytaristou Jiřím Urbanem počátkem ledna povídali, byl ještě ve hře avizovaný únorový termín vydání.

více


ikona JirkaROZHOVOR - Arakain v Sazka Areně

2.2.2005 - Jiří Urban

Myslíte, že dubnový koncert v Sazka Areně bude největší v historii kapely? Anebo Arakain - třeba v roli předskokana nebo na festivalech - už vystupoval před početnějším publikem (v Sazka Aréně odhaduji kolem 12-13 tisíc lidí?)

více


ikona ReportRECENZE - Arakain - MetalMorfoza

20.10.2004

Věru převelice těžký úkol jsem si dal na svá bedra, když jsem se rozhodl zrecenzovat toto album. Hned ze začátku musím přiznat, že mám z této desky stále dost rozporuplné pocity. Na jednu stranu ho považuji opravdu za velice kvalitní, skvělý zvuk, vynikající hráčské výkony, několik parádních hitů...

více


ikona JirkaROZHOVOR

7.5.2004 - Jiří Urban

V rohovoru s Jirkou Urbanem se dozvíte, jak se Arakain změnil za poslední dva roky, jak je skupina spokojená s Kainem a jestli bude vydávat nějakou desku...

Hned na úvod položím možná trochu nepříjemnou otázku. Jak by jsi zhodnotil cca dvouleté působení Petra Koláře v Arakainu?

více


ikona liveRECENZE - Arakain míří do nové etapy

29.3.2003

Dvacet let existence "oslavila" pražská thrashmetalová legenda Arakain v loňském roce odchodem zpěváka Aleše Brichty, do té doby svého poznávacího znamení. Na jeho místo přibyl talentovaný a dosud spíše neobjevený Petr Kolář, který měl metalovou průpravu z jinošských let, později se stal zpěvákem skupiny Precedens a zazářil v některých muzikálech.

více


ikona infoINFO - Arakain nemění tvář

6.3.2003

Jak proběhla proměna kapely Arakain? Zdá se, že střídání stráží na postu zpěváka nepohnulo s monolitem její hudby vzad ani vpřed. Fandové kapely to asi uvítají, neboť chtějí mít Arakain takový, jakým byl vždycky: zaběhnutou drtičkou riffů, masivním rockovým strojem, jenž se sune vpřed poháněný polohysterickými výkřiky frontmana. O něj se hrálo v poslední době nejvíc.

více


ikona liveREPORT - 20 let Arakainu, 15.5.2002, Lucerna - Praha, Arakain, Törr

27.5.2002

Tak sem se zase jednou po docela dlouhé době vypravil na koncert Arakainu, páč mi těch pár předchozích nějak unikalo. A hned to byl výroční koncert na oslavu 20ti let existence kapely!!

více


ikona infoINFO - Brichta po dvaceti letech opouští Arakain

15.5.2002

Zpěvák Aleš Brichta opouští skupinu Arakain, která patří k legendám českého tvrdého rocku. Dochází k tomu paradoxně ve chvíli, kdy Arakain slaví dvacet let nepřetržitého fungování. Dnes v pražské Lucerně si spolu zahrají naposledy. Přijde i Lucie Bílá, která si s Arakainem zazpívá tři písně.

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist