ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona HonzaJe Arakain „Homo Sapiens... ?“

7.6.2011

Arakain zná snad každý. Je to stálice na českém metalovém nebi a letos vydal svoji další řadovku Homo Sapiens... ?. Pánové mají za sebou koncertní turné, ale festivalovou sezónu před sebou. Na pár věcí jsme se mohli zeptat frontmana Honzy Toužimského.

více


ikona Jirka

Rozhovor: Jiří Urban z Arakainu

20.5.2011

Arakain je v české hudbě pojem a když se řekne Arakain, určitě si spojíte kapelu se zakladatelem skupiny Jiřím Urbanem, který je v kapele po celou dobu existence, tedy necelých třicet let. A nejen o dlouholetosti je rozhovor. Rozhovor se základním kamenem Arakainu s Jirkou Urbanem proběhl na jedné ze zástavek Arakain tour 2011.

více


ikona infoV Šumperku zahraje Arakain

16.5.2011

Šumperk /SOUTĚŽ O LÍSTKY/ - Na největší turné ve své třicetileté historii vyrazila legendární rocková skupina Arakain. Jednou z jejích zastávek bude v pátek 20. května také Šumperk. Svým fandům zde zahraje v pátek 20. května v půl osmé ve velkém sále Domu kultury.

více


ikona ArakainArakain Homo Sapiens..?: Strážnej anděl se nikdy nevzdává

4.5.2011

Začátkem března začala distribuce limitované edice čítající 999ks CD Homo Sapiens..? nejznámější české metalové kapely Arakain. Po prvním poslechu vám bude okamžitě jasné, že máte co dočinění s jednou ze světových kapel, která již mnoho let těší tuzemské publikum. Arakain nezraje jako víno, Arakain je jako irská Whisky, třikrát destilovaná.

více


ikona rozhovorArakain oslaví za rok třicáté výročí

3.5.2011

Aš – Historii Arakainu zná do puntíku. Aby také ne, když v kapele působí už od jejího počátku. Kdo? Kytarista Jiří Urban (na snímku), který před ašským koncertem neodmítl Deníku odpovědět na několik otázek.

více


ikona live

Arakain jako správní rockeři pokřtili novou desku whiskou

30.4.2011

V pražském klubu Retro Music Hall pokřtila ve čtvrtek 28. dubna své nejnovější album česká metalová kapela Arakain. Křest placky Homo Sapiens svěřila skupina do rukou zpěvačky Marty Jandové.

více


ikona Honza

Ptejte se zpěváka Jana Toužimského na nové CD Arakainu

26.4.2011

Host: Jan Toužimský. Marta Jandová pokřtí nové CD Arakainu. Křest, který proběhne 28. dubna v Retro Music Hall v Praze, bude jedním z vrcholů velkého propagačního turné kapely. Ptejte se zpěváka Jana Toužimského na nové CD Arakainu. 

více


ikona info

Nové CD Arakainu pokřtí v Praze Marta Jandová

22.4.2011

Frontwoman německé kapely Die Happy a zároveň úspěšná česká rocková zpěvačka Marta Jandová pokřtí nové CD Arakainu. Křest, který proběhne 28. dubna v Retro Music Hall v Praze, bude jedním z vrcholů velkého propagačního turné kapely. Arakain vyrazil na své turné k nové řadové desce Homo Sapiens..? už 4. března a zatím se setkává s nabitými sály a nadšenými reakcemi fanoušků.

více


IKONA

Recenze CD Arakainu Homo Sapiens

1.4.2011

Tak nám Arakain vydal novou desku. No. Arakain je značka jako hrom, v domácích podmínkách cosi jako (čistě významově) Škoda nebo Gambrinus. Což znamená, že i kdyby „áčka“ vydala úplnou sračku, stejně by se jí prodalo cca deset tisíc. Jenomže Arakain nikdy žádnou sračku nevydal. Všechny jeho desky byly vždycky nadprůměrné, ano, některé lepší, některé horší, ale tak už to bývá s hudbou, jídlem i ženami (anebo i muži?). I Homo Sapiens je nadprůměrná deska, o tom není pochyb. Teď jde jenom o to, kolik bodů nad tím průměrem vlastně bude. 

více


ikona

Arakain narval Apollo k prasknutí

27.3.2011

Legenda české metallové scény, skupina Arakain, v sobotu zavítala i do Prostějova. Byla to její zdejší premiéra, ale zato velice vydařená! Prostějov se stal součástí turné k nové desce Homo sapiens?, kterou Arakain nedávno pokřtil a které se nadmíru daří. „S prodejem i s tour jsme zatím opravdu spokojeni, úplně nás to opájí, jak jsme úspěšní,“ směje se zpěvák kapely Jan Toužimský, „ale vážně, moc nás těší, že na nás lidi stále chodí a že mají o naši tvorbu zájem.“

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist