Aktuální album

Arakain vstupuje do sezóny 2019 s novým, již devatenáctým řadovým albem. CD v podobě digipacku nese název JEKYLL & HYDE podle jedné z písní a obsahuje dvanáct songů.

banner
JEKYLL & HYDE

HOŘOVICE – SPOLEČENSKÝ DŮM – RESPIRATOUR 2021 (hosté: BOOTERS, JEREM ‚I ) [Původně Beroun + Nový termín]

Detaily akce

Datum: 27 října, 2021 18:00
Místo konání: HOŘOVICE, SPOLEČENSKÝ DŮM

Popis

ARAKAIN – LETNÍ TURNÉ 2021 , předprodej zahájen 1. 6. 2021

Z organizačních důvodů přesouvá kapela ARAKAIN samostatný koncert 27. 10. 2021 (původně 28.8.2021) v Berouně – Letní kino do blízkého města Hořovice – Společenský dům – venkovní zahrada !!! Datum koncertu a čas je stejný, jen místo je nové !

Lokaci měníme vzhledem k nízkému prodeji vstupenek. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení. Prodané lístky jsou v platnosti i v Hořovicích !!!
Pokud Vám nové místo nevyhovuje, budou Vám vráceny peníze.

27. 10. HOŘOVICE – SPOLEČENSKÝ DŮM – VENKOVNÍ ZAHRADA V 18:00 !!!

Velmi se Vám omlouváme za změny, ale žijeme nyní v době, kdy některé koncerty jsou velmi úspěšné a návštěvnost jde na maximum a některé koncerty se potýkají s nižším prodejem, tak jak to teď zažívají i jiní interpreti,  kulturní dění vůbec.

Po pečlivém vyhodnocení předprodejů a žádosti pořadatele v Hořovicích, který den před termínem pořádá jiný žánrově spřízněný koncert, jsme se oboustranně shodli na volbě NOVÉHO TERMÍNU A TO 27. 10. 2021 (den před státním svátkem)

HOŘOVICE – SPOLEČENSKÝ DŮM.

Dohodli jsme se proto na přeložení koncertu z 28.8. na 27.10. 2021 a to hlavně z ekonomických důvodů. Máme delší dobu na to, abychom informaci dostali dostatečně mezi vás fanoušky a koncert se uskutečnípřímo ve Společenském sále, navíc nebude závislý na přízni počasí.

Omlouváme se ještě jednou za vzniklé přesuny a děkujeme za pochopení.  Pokud se Vám nebude hodit termín, peníze za zakoupené vstupenky vracíme.

Těšíme se na Vás!

ARAKAIN

Mapa

Sdílet