ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Arakain s novým CD Restart objede Česko - SlovenskoINFO - Arakain s novým CD Restart objede Česko - Slovensko

1.2.2009

Praha, Plzeň, Brno, Bratislava a Košice - to je jen několik z výčtu měst a obcí u nás i Slovenských sousedů, které v rámci svého jarního turné navštíví metalová kapela Arakain. Space Tour 2009, jak je celé turné pojmenováno, bude zároveň i turném k nové desce Restart, která kapele na jaře vyjde. Repertoár koncertní šňůry, čítající celkem 23 zastávek, bude tvořen především skladbami z novinkového CD.

Arakain s novým CD Restart objede Česko - SlovenskoArakain už na podzim loňského roku představil živě fanouškům některé ze skladeb zamýšlených na připravovanou desku. Jednalo se o songy "Zabiják" (autor Jiří Urban), a hlavně nejnovější "Skrytá kamera" a "Kam Bůh se dívá" (baskytaristy Zdeňka Kuba).  V repertoáru pak nebudou chybět ani starší písně, které si fanoušci v průběhu let oblíbili a pravidelně je vyžadují. 

Turné startuje na svém téměř klasickém místě v Kulturním domě zámku Polná 13. března, následovat bude například Plzeň a Brno, přes stěžejní zastávku v Praze, v Retro Music Hall, kde kapela 23. dubna nové CD Restart i pokřtí. Na konci dubna se pak Arakain přesune na Slovensko. Tam odehraje pět koncertů a celou jarní část Space Tour zakončí 4. května  v trenčínském Piano Clubu.  

Jako hosté se střídavě představí kapela Empire, která Arakain doprovázela i v loňském roce, dále metaloví Dymytry, Venefica, a dvě slovenské seskupení Dorian Gray a Asacorr.

Autor: Kulturní Echo (1.2.2009) 

zpětVerze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist