ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona info

Arakain: Černá vrána i Homo Sapiens

23.12.2010 

Skupina Arakain třikrát zabodovala v rock-metalové Černé vráně, úspěchy sklidila v Rockparádě za klip Paganini, absolvovala (pod)zimní turné a pilně pracuje na novém album. I letos Arakain bodoval v rock-metalové anketě Černá vrána a potvrdil tak svá umístění z minulých ročníků. V kategorii kytarista zvítězil už pošesté Mirek Mach, jako baskytarista podruhé Zdeněk Kub a mezi bubeníky taktéž podruhé Lukáš "Doxa" Doksanský.

více


ikona infoArakain: Nové skladby z připravovaného CD už na nejbližších koncertech

30.11.2010

Již na nejbližších koncertech podzimního turné nabídne kapela Arakain ochutnávku nové skladby Homo Sapiens z právě připravované řadové desky. Během podzimu se do koncertního programu chystá ještě zařazení další novinky. Skladby z CD, které má vyjít na jaře následujícího roku, tak budou k slyšení už nyní, a to přímo live v rámci jednotlivých koncertů.

více


doxa ikonaLukáš Doksanský: Koncert s plzeňskou filharmonií byl jeden z nejsilnějších zážitků

25.11.2010

Legendární skupina Arakain funguje už řadu let. Za tu dobu se v ní vystřídalo spoustu výborných muzikantů či zpěváků. Na bubenické židli sedí již šestým rokem Lukáš Doksanský, který nahradil Marka Žežulku. Se skupinou nahrál dvě studiové alba a nyní pracuje na dalším.

více


Lukáš Doksanský - rozhovor: Vždycky jsem chtěl hrát na bubny

ROZHOVOR - Vždycky jsem chtěl hrát na bubny

13.7.2010 - Lukáš "Doxa" Doksanský

Lukáš "Doxa" Doksanský je v současnosti známý jako bubeník kapely Arakain, ve které už působí několikátým rokem. Co v současnosti s kapelou chystají, jaký má názor na své žáky z konzervatoře i další zajímavosti se můžete dočíst v našem rozhovoru.

více


Jirka Urban - rozhovor: Budeme hrát ve špičkové formě

ROZHOVOR - Tublatanka a Arakain: Budeme hrát ve špičkové formě

3.7.2010 - Jiří Urban

Malá Skála: Kapely Tublatanka a Arakain se představily svým vystoupením na nedávno proběhlém festivalu Votvírák a nutno dodat, že se ukázaly ve skvělé formě a plní nové síly. Byla to ideální příležitost některé z československých rockových legend vyzpovídat a zjistit, co je nového.

více


Arakain - článek: 18 zastavení zlatého Arakainu

INFO - 18 zastavení zlatého Arakainu

21.4.2010

Za prodej posledního vydaného CD s názvem Restart získává skupina Arakain svoji další zlatou desku. Ta bude předána 27. dubna v pražském klubu Retro Music Hall, kde zároveň proběhne i koncert kapely. Koncert bude vyvrcholením a zakončením právě probíhajícího turné. Arakain se neustále snaží vyvíjet a posouvat se dál.

více


rozhovor - Mirek Mach: Arakain prověří pevnost kladenského DK

ROZHOVOR - Arakain prověří pevnost kladenského kulturního domu

9.4.2010 - Mirek Mach

Kladno - S metalovou legendou v dnes od 20 hodin vystoupí v rámci comebacku kapela Titanic. Skupina Arakain již v Kladně pár samostatných koncertů zahrála, ale jak říkají sami hudebníci, už je to hezkých pár let. Především milovníci tvrdé hudby, ale také lidé, kteří rádi poslouchají českou muziku, znají metalovou skupinu Arakain.

více


Jirka Urban - rozhovor: Lidem se líbí náš Paganini

ROZHOVOR - Lídr Arakainu: Lidem se líbí náš Paganini

26.3.2010 - Jiří Urban

Březolupy /ROZHOVOR/ – Arakain, Titanic a Treason. To jsou názvy tří kapel, které v sobotu 27. března vystoupí ve sportovní hale v Březolupech. Titanic se na podiu objeví po desetileté přestávce, Arakain představí, mimo jiné, i písně z nového CD Restart. Kytarista této skupiny Jiří Urban ochotně zodpověděl na několik dotazů ohledně turné, které bude mít aktuální „zastávku“ i v Březolupech.

více


Jirka Urban - rozhovor: Arakain

ROZHOVOR - Arakain

26.3.2010 - Jiří Urban

Dvě legendy české metalové scény připravily unikátní koncertní turné. Arakain a Titanic vystoupí 26. března na společném pódiu v brněnském KC Semilasso. Přinášíme exkluzivní rozhovor s kytaristou Arakainu Jiřím Urbanem. 

více


článek - Arakain a Titanic poprvé společně

INFO - Arakain a Titanic vystoupí na jednom pódiu

16.3.2010

Ostrava - Stálice české metalové scény, skupiny Arakain a Titanic, spojí síly a naservírují několikahodinovou energickou show. V rámci naprosto unikátního jarního turné, které čítá více než 15 koncertních zastávek, se představí poprvé na společném pódiu, při němž se zastaví také 2. dubna v Klubu Garage v Ostravě-Martinově.

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist