ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona Jirka

Arakain: Metalománie zdaleka nekončí

4.4.2012

Třicet let je v životě rockové skupiny setsakra dlouhá doba. V letošním roce toto významné jubileum mohou oslavovat – a většinou nejspíš také nějak oslaví – například Faith No More, Voivod, Kreator (budeme-li započítávat i první krůčky ještě pod názvem Tormentor), W.A.S.P., Suicidal Tendencies, Visací zámek, Precedens, Tublatanka... a také nezničitelní čeští metaloví dinosauři Arakain. U této příležitosti Rock & Pop připravil retrospektivní rozhovor s posledním členem zakládající sestavy Arakainu, který v kapele dodnes působí, což je kytarista Jiří Urban.

více


ikona 2012

Rozhovor s Arakainem o letošním turné s Lucií Bílou!

1.4.2012

Je to už hezkých pár let, kdy vznikla kapela Arakain. Tři desetiletí! Tehdy začínající zpěvačka Lucie Bílá s nimi rozjela hlasivky na plný plyn a dostala se tak do povědomí všech metalových a rockových fandů. Historie se opakuje! Ke 30. letému výročí existence kapely se rozhodli tito rockérští velikáni opět koncertovat spolu! Jak se chystali na turné Best Of Tour 2012, co plánují, to vše nám prozradil zpěvák Arakainu Honza Toužimský.

více


ikona 2012

Lucie a Arakain na turné: Je z ní drsná rockerka!

20.3.2012

Praha - Každý začátek prý bývá těžký a ne každý na něj rád vzpomíná. V případě zpěvačky Lucie Bílé je tomu ale přesně naopak. Svoji kariéru nastartovala v osmdesátých letech jako zpěvačka kapely Arakain a právě s ní se vydává na koncertní turné u příležitosti oslav třicátého výročí narození kapely.

více


ikona 2012Lucie Bílá: Utržená z řetězu

18.3.2012

Česká slavice na turné s Arakainem: Ostré kytary, řev, rvačky, pot a pivo. Dvoutisícový dav v sále se dostává do varu. Vlasatí fanoušci skandují „Arakain!“ nebo oblíbené „Co je, co je!“ a hrozí při tom. Mnozí jen neartikulovaně pořvávají. Napětí dostupuje vrcholu. Cigaretovým kouřem zahuštěný vzduch začínají trhat první ostré kytarové riff y a dunění bicích z výkonných repráků. Řev přechází v ohlušující rachot. Na pódiu se objevuje Lucie Bílá!

Sken celého článku k přečtení, Nedělní Blesk, 18.3.


ikona 2012V Šeříkovce vystoupil Arakain s Lucií Bílou

15.3.2012

Ve středu 14. března se konala v Šeříkovce akce Arakain XXX - Best Of Tour 2012 s exkluzivním hostem Lucií Bílou.Po úvodní předkapele Menhir rozdělila kapela svůj koncert na tři části. V prostřední části vystoupil hlavní host koncertu, Lucie Bílá.

více


ikona 2012Arakain s Bílou slavil před vyprodaným sálem

13.3.2012

„Měli jsme z toho větší strach,“ přiznal po pátečním koncertu manažer kapely Petr Kubáň. Jak ale dodal, koncert dopadl dobře. Drobné problémy s videoprojekcí, která mimo jiné spojovala všechny tři téměř hodinové bloky písní, nebyly tím nejdůležitějším. „Atmosféra v Polné byla úžasná, Polnou máme rádi my i fanoušci,“ dodal manažer Kubáň. Turné celkem čítá 14 vystoupení. Velkolepý koncert se stal jedním z posledních, které v KS Zámek pořádala agentura Parolaart. 

Sken celého článku k přečtení, Jihlavské listy, 13.3.


 ikona 2012Arakain s Bílou vyprodali sál v Polné

13.3.2012

POLNÁ - Takový nápor KS Zámek v Polné zažil snad naposledy při koncertu zahraniční kapely Nazareth. V pátek sál beznadějně vyprodal koncert kapely Arakain, která svým turné slaví třicet let své existence. K oslavám si přizvali zpěváky, kteří s ní zpívali. Hostem v Polné byla Lucie Bílá. Stovky lidí, stovky aut, nachystaná parkoviště, mimořádná bezpečnostní opatření a jednoznačně kladná odezva publika. 

Sken celého článku k přečtení, Jihlavské listy, 13.3.


ikona JirkaArakain slaví třicítku s Lucií Bílou

13.3.2012

Téměř tři desítky let uplynuly od doby, kdy Lucie Bílá opustila kapelu Arakain a vydala se sbírat Slavíky. Nyní společně vyráží na výroční turné a již zítra vystoupí v Plzni. PLZEŇ Pražská stálice Arakain slaví rok co rok velké úspěchy a její koncerty jsou celoročně hojně navštěvovány. A kapela připravila pro své fanoušky další velkou pecku.

více


ikona 2012Bílá vyráží na turné s Arakainem, udělala průvan ve svém kalendáři

12.3.2012

Každý začátek prý bývá těžký a ne každý na něj rád vzpomíná. V případě zpěvačky Lucie Bílé (45) je tomu ale přesně naopak. Svoji kariéru nastartovala v osmdesátých letech jako zpěvačka kapely Arakain a právě s ní se vydává na koncertní turné u příležitosti oslav třicátého výročí narození kapely.

více


ikona 2012Turné Arakain začalo výtečně

10.3.2012

V Polné na Jihlavsku v pátek odstartovalo turné skupiny Arakain slavící 30 let. Zcela vyprodaný sál KS na Zámku zažil téměř čtyřhodinový koncertní maraton nabitý energií. Po úvodní předkapele Arakain rozdělil svůj koncert na tři části.

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist