ARAKAIN - Official site


czczengeng


TISK

Aktualizace: 28.10.2012

ikona ArakainLegendární skupina Arakain zahraje na Zálabí

20.10.2011

Dvůr Králové - Zábavní centrum Zálabí v sobotu večer zaplní příznivci legendární skupiny Arakain, která se na české hudební scéně pohybuje již skoro třicet let. Na koncertě, jenž se koná v rámci turné k nové desce Homo Sapiens..?, zazní staré i nové hity. U příležitosti blížící se akce jsme kapele položili pár otázek.

více


ikona infoArakain válí! Rozšiřuje podzimní turné o další dva koncerty

10.10.2011

Po české legendě, Arakainu, je stále hlad. Pořadatelé se neustále hlásí o to, aby kapela vystoupila právě u nich. Zájem jich i fanoušků neutichl ani po jarní části turné nebo po letních festivalech a tak je tu Arakain s podzimní šňůrou. Arakain, která se momentálně připravuje na nadcházející podzimní turné přidává ještě další dva koncerty.

více


ikona infoSkupina Arakain vyráží na podzimní část turné

4.10.2011

Česká metalová skupina Arakain, která letos na jaře absolvovala sérii koncertů k novému albu s názvem Homo Sapiens...?, co nevidět vyrazí na podzimní část turné. Jak agenturu Mediafax informovala promotérka Lenka Netušilová, šnůru koncertů odstartuje kapela už příští pátek na Moravě.

více


ikona infoV parní lázni s Arakainem

3.10.2011

„Už chcete domů?“ ptal se Jan Toužimský, zpocený zpěvák Arakainů. „My jsme Doma,“ odpovídalo mu publikum Drum Rock Festu. Ústí nad Labem – Bylo v tom nadšení i experiment, asi maličko naivity, chuť být jiný. Proto pořádala parta lidí okolo Drum Rock Baru v sobotu na 5 místech v centru Ústí 1.

více


ikona HonzaNa velikosti haly nezáleží, řekl zpěvák drsné skupiny Arakain

30.9.2011

Ústí nad Labem - Hvězdou sobotního 1. ročníku Drum Rock Festivalu bude česká rocková a heavy metalová legenda Arakain. Zahraje v klubu Doma, Deník oslovil jejího zpěváka Jana Toužimského (ročník 1978), muže zoceleného muzikály (Jesus Christ Superstar, Ať žije rokenrol, Excalibur) i rockovými operami (Oidipus Tyranus, Antigona), nadšeného rockera na svém místě.

více


ikona JirkaArakain: Není to příběh, spíš sbírka fejetonů

25.8.2011

Legendární pražská rocková skupina Arakain oslaví v příštím roce úctyhodných třicet let existence. Jaká oslava bude, nechce zatím prozradit. Aktuálně se ovšem raduje ze svého nového alba Homo sapiens..?, které vyšlo před několika týdny. Hovoří o něm spoluzakladatel formace, kytarista Jiří Urban. 

více


ikona infoKapela Arakain táhla lidi na Letnice

23.8.2011

BRUNTÁL – Na letošní hudební festival Letnice se pořadatelům podařilo do Bruntálu pozvat skutečná hudební esa. Tím hlavním byl bezesporu legendární Arakain. Domácí The Pant na Letnicích natáčeli své v pořadí už druhé DVD. Důstojný začátek festivalu obstarala bruntálská formace Way Out, která odvedla tradičně skvělý výkon.

více


ikona infoNa rockovém festivalu vystoupí Arakain

9.8.2011

BRUNTÁL - Pražský Arakain je největším lákadlem rockového festivalu Letnice, jenž se koná v sobotu 13. srpna v areálu půjčovny motokár v Bruntále. Kapel si pozvali jubileum oslavující rockeři z kapely The Pant mnohem víc, na festivalu chtějí točit DVD. Festival Letnice má svou tradici od devadesátých let minulého století, dlouhou dobu, plných jedenáct ročníků se odehrával v nedaleké Břidličné.

více


ikona ArakainArakain: po každým koncertě hledáme nonstop obrazárny

11.7.2011

Skupinu Arakain jsme zpovídali těsně před jejím vystoupením v pražské Retro Music Hall, kde se chystala pokřtít svoji novou desku s názvem Homo Sapiens..? Procházíme chodbou směrem k šatně, kde už jednotliví členové nejznámější české metalové kapely odpočívají a sbírají energii na blížící se koncert.

více


ikona DoxaRozhovor s bubeníkem Arakainu Lukášem Doxou Doksanským

11.6.2011

Přátelé, pozor, tentokrát pro Vás máme opravdovou lahůdku – jeden z nejznámějších bubeníků soudobé tuzemské metalové scény, Lukáš Doxa Doksanský z Arakainu, poskytl naší externí spolupracovnici Cethy zajímavý rozhovor, jež Vám na našem webu právě nyní přinášíme. Velice tímto děkujeme jak Doxovi, tak Cethy, za věnovaný čas a potažmo za otázky a odpovědi, které si určitě se zájmem přečtete.

více


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist